The Trip

studenckie wyjazdy, studenckie obozy, studenckie wakacje

Studenckie wyjazdy

  Sylwester w Beskidzie Żywieckim

  28.12.2014-4.01.2015

  Lubisz zimową zabawę, w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach? Chcesz poznać przyjaciół na całe życie? Zapraszamy na zimowy The Trip w samym sercu Beskidu Żywieckiego. Zabieramy Was do pięknie położonego Ośrodka Wypoczynkowego Rycerka, którego ściany przesiąknięte są studenckim klimatem. Dajemy Wam 100% pewność, że żadne „wypoczywające” osoby nie przeszkodzą Nam w integracji – hotel jest do naszej wyłącznej dyspozycji, co gwarantuje udane zabawy przez całą dobę.


  Eurotrip do Portugalii

  Lagos, Portugalia - 17-30.09.2014

  Pamiętacie jeszcze szalone przygody bohaterów kultowego filmu „Eurotrip”, w którym to grupka przyjaciół wyrusza w podróż do Europy? Jeżeli jesteście gotowi wybrać się w podobną trasę, ale do tej pory nie wiedzieliście jak się za to zabrać? Jeżeli tak to high five, dobrze trafiliście! Oferujemy wam coś więcej niż tylko zwykły wyjazd, przed wami: 14 dni, 7 krajów, 10 miast, niezliczona ilość dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Zobaczyć tyle rzeczy na raz i być w tylu miejscach w przeciągu 2 tygodni jest niemalże niemożliwe! Z nami dokonasz rzeczy niezwykłych!


  Studencka Bułgaria All Inclusive

  Słoneczny Brzeg, Bułgaria, 13-26.08.2014

  Słoneczny Brzeg - Las Vegas Wschodu, kurort, przy którym Sopot jest zaledwie wioską, stolica imprez nad Morzem Czarnym wraz ze swoimi szerokimi, piaszczystymi plażami czeka właśnie na Was!

  Zapraszamy Was na prawdziwe All Inclusive w naprawdę słonecznym, sierpniowym terminie. Czas na studenckie wakacje w pełnym sezonie za pozasezonową cenę.


  Majówka w Heide Parku

  2.05-3.05.2014

  Czy masz dość leniwych majówek, podczas których nic się nie dzieje poza możliwością przypalenia kiełbasek na grillu? Jeśli tak, to przygotuj się na majówkę przez duże 'M', podczas której nie zabraknie adrenaliny i dobrej zabawy. Do zobaczenia w Heide Parku!


  Majówka Heide Park, Berlin, Poczdam

  30.04-4.05.2014

  Czy masz dość leniwych majówek, podczas których nic się nie dzieje poza możliwością przypalenia kiełbasek na grillu? Jeśli tak, to przygotuj się na majówkę przez duże 'M', podczas której nie zabraknie adrenaliny, dobrych imprez i zwiedzania. Zobacz z nami Heide Park, Hannover, Autostadt, Filmpark Babelsberg, Poczdam i Berlin.


  Amsterdam

  27-30.03.2014

  Czy wiesz jak nazywa się idealny początek wiosny? Jeśli nie, dowiesz się tego od nas! Amsterdam – europejska stolica rozrywki, to nasza propozycja na wiosenny trip pełen wrażeń. Amsterdam jest jak prawdziwy Tripowicz – nie czeka na przygodę – ON JEST PRZYGODĄ!


The Trip | studenckie wyjazdy, studenckie obozy, studenckie wakacje
©2013 - 2016 Fundacja Eventio