The Trip

studenckie wyjazdy, studenckie obozy, studenckie wakacje

O The Trip

Witajcie w świecie The Trip, czyli przygody, dzięki której zawiążecie nowe przyjaźnie, bo nic tak nie integruje jak wspólna podróż.

Kim jesteśmy?
The Trip wyjazdy studenckieNajbardziej trafnym określeniem będzie „grupa napaleńców”, która nie potrafi usiedzieć za długo w jednym miejscu. Kilka lat temu połączyły nas wspólne podróże i zamiłowanie do poznawania nowych ludzi. Przez ostatnie lata rozwijaliśmy swoje umiejętności i kwalifikacje z zakresu organizowania turystyki i animacji wolnego czasu. Poprzez naszą pracę łączymy przyjemne z pożytecznym, rozwijamy swoje pasję i dzielimy się entuzjazmem z naszymi uczestnikami. Chcemy, żebyście tak jak my pokochali podróże i poznali mnóstwo wspaniałych ludzi.

Co oferujemy?
The Trip obozy integracyjneDajemy Wam możliwość uczestniczenia w pełni zorganizowanych wyjazdach wakacyjnych, zimowych i weekendowych, w których najważniejsza jest integracja i zwiedzanie regionu, do którego jedziemy. Nie chcemy, żebyście pojechali po raz kolejny na wycieczkę z biurem podróży i leżeli przez dwa tygodnie na plaży. Chcemy, żebyście na długo zapamiętali Wasz wyjazd, żebyście poznali miejsce, do którego się udajemy i w końcu, żebyście zawiązali prawdziwe przyjaźnie. The Trip to nie biuro podróży, to wyjazdy, które powstają dzięki naszej pasji, którą chcemy zarazić też Was.

The Trip | studenckie wyjazdy, studenckie obozy, studenckie wakacje
©2013 - 2016 Fundacja Eventio